Infolinia: 690 860 747 e-mail: enterolesnica@poczta.fm

O FIRMIE

Spółka En-Ter powstała w 2000 roku w Oleśnicy. Jest firmą rodzinną, działającą na rynku od 20 lat!

Cechuje nas łatwość i elastyczność w kontaktach z naszymi klientami poprzez możliwość bezpośredniego kontaktu z osobami decyzyjnymi, daje to możliwość natychmiastowej negocjacji cen, doradztwa, oraz kompleksowości w zaopatrywaniu inwestycji.

 W niewielkim okresie czasu powstały kolejne punkty obsługi klienta firmy w trzech miastach Dolnego Śląska. We Wrocławiu, Oleśnicy, oraz Bierutowie. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi i uznanymi dostawcami oraz producentami materiałów grzewczych, instalacyjnych i sanitarnych.. Dbamy o to, aby nasi klienci mieli dostęp do najlepszej jakości rozwiązań, które są nie tylko praktyczne, ale także inspirują do wprowadzania zmian we wnętrzach oraz technikach instalacyjnych. Szczególną uwagę zwracamy na kompleksowość naszej oferty. Pragniemy aby wszystko co jest Klientowi potrzebne do realizacji inwestycji znalazł w naszych punktach obsługi, z tego powodu działalność naszej firmy obejmuje zarówno hurtową jak i detaliczną sprzedaż artykułów grzewczych, instalacyjnych oraz sanitarnych.

Nasza oferta kierowana jest zarówno do firm instalatorskich, deweloperów jak i do klienta detalicznego. 

Oferujemy doradztwo i wykonawstwo instalacji centralnego ogrzewania, wod-kan, a także usługi z zakresu montażu systemów solarnych oraz pomp ciepła poprzez współpracujące z nami profesjonalne firmy instalatorskie.

Od lat zaopatrujemy lokalne zakłady komunalne w armaturę ciepłowniczą, węzły cieplne, róznego rodzju  zawory  spawalnicze regulacyjne, podpionowe i siłowniki.

LATA DOŚWIADCZENIA

BOGATY ASORTYMENT

DORADZTWO SPECJALISTÓW

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz do współpracy!

Close Menu