• Responsive Wordpress theme

    The Corporate theme works to help you build your business with a rock-solid ...

O Firmie

Przedsiębiorstwo En-Ter s.c. powstało w 2000r. Siedziba główna firmy mieści się w Oleśnicy. W 2008r firma została odkupiona przez obecnych właścicieli. W 2010r przedsiębiorstwo uruchomiło filię w Bierutowie. w 2013 poszerzono działalność o sprzedaż internetową utworzono e-sklep www.ogrzejdom24.pl
Przedsiębiorstwo ma charakter spółki cywilnej. Działalność firmy obejmuje zarówno hurtową jak i detaliczną sprzedaż artykułów do centralnego ogrzewania, sanitarnych, budowlanych, pomp ciepła, kolektorów słonecznych, a także artykułów do wspawania. En-Ter oferuje doradztwo i wykonawstwo instalacji centralnego ogrzewania, wod-kan, a także usługi z zakresu montażu systemów solarnych oraz pomp ciepła poprzez współpracujące z przedsiębiorstwem firmy instalacyjne.
Przedsiębiorstwo stara się kompleksowo zaopatrzyć w materiały potrzebne do instalacji centralnego ogrzewania, instalacji wodno-kanalizacyjnej, przyłączy wody, oraz wyposażenia łazienki. Oferta przedsiębiorstwa kierowana jest do firm instalatorskich, a także do klientów detalicznych. Firma posiada w swoim asortymencie towary wielu najważniejszych i najbardziej uznanych na rynku producentów branży instalatorskiej.

 

Top

Infolinia 605 825 913 lub 783 688 747

Pomożemy Ci w dokonaniu wyboru naszych produktów.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress